TEKNİK SERVİS ÇÖZÜMLERİMİZ


Birleşik Teknoloji Bilgisayar, İstanbul Ofisinde, Hizmetlerimizi dürüst, hızlı ve müşteri odaklı kurumsal hizmet anlayışımızla sunuyoruz. İş akışını olumsuz yönde etkileyen ve size zaman kaybettiren sorunların çözümü için zamanında ve kesin çözümler üreten teknik ekibimiz yanınızda olmaya hazır.

Bilgisayar teknik servis, teknik destek, onarım ve bakım uygulamaları çalışmalarımızdan yıllık bakım anlaşmaları yaparak daha hızlı kesintisiz sürekli çözümden de faydalanabilirsiniz.

Bilgisayar teknik servis, hizmetlerimizi, yazılım destek ve donanım onarımları şeklinde sürdürmekteyiz. Yazılımsal veya donanımsal tüm bilgi işlem makinelerinizin servis hizmetleriyle ilgili olarak size çözümler sunabiliriz.

Yerinde teknik servis hizmetimizle çözüme ulaşılamaz ise ürünler teknik servisimize alınır. Gerekli arıza tespitleri yapılır ve maliyetler belirlendikten sonra müşterimizle arızayı, onarım maliyetlerini paylaşırız. Onayınızın ardından hızlı bir şekilde teknik servis işlemleri bitirilir ve ürünün teslimatı yapılır.

Bilgisayar teknik servis hizmetimiz kapsamında, bilgisayar ve bilgisayar üzerindeki yazılım sorunlarına bağlı sorunların giderilmesi, monitör onarımı, anakart onarımı gibi elektronik müdahele gerektiren tüm işlemler teknik servisimizde yapılmaktadır.

Teknik servis hizmetlerimizden yararlanmak için bizi telefon ile arayabilir ya da e-posta göndererek servis talebinde bulunabilirsiniz.

Bakım Anlaşmaları hizmet kapsamlarımız ve fiyat teklifimiz için sisteminizin içeriğini bize bildirmeniz yeterli

Teknik Hizmetlerimiz: 

          ·         Bilgisayar, Notebook Bilgisayar, Tüm Donanımsal ve Yazılımsal Sorunlar, Kartuş Toner Dolumları ile Orjinal Temini ve Elektronik Bilgisayar Donanımları teknis servis, onarım hizmetleri

          ·         Arıza tespit ve konfigürasyon güncelleme, yükseltme danışmanlık hizmetleri

          ·         İnternet servisleri teknik destek hizmetleri

          ·         Network sistemleri teknik servis hizmetleri

          ·         Yazıcı, tarayıcı, faks, fotokopi cihazları teknik servis, onarım ve bakım hizmetleri

          ·         Lisanslı işletim sistemi kurulumu ve microsoft işletim sistemlerine tam kullanıcı desteği

          ·         Üçüncü parti yazılımlara teknik destek hizmetleri

          ·         Driver temini ve driver kurulum hizmetleri

          ·         Bilgi işlem makinalarına kullanım ömrünü uzatıcı bakım hizmetleri.

Reviw on bokmaker Number 1 in uk http://w.artbetting.net/ William Hill
Full Reviw on best bokmaker - Ladbrokes http://l.artbetting.net/ full information
Play Casino Bet365 read more.
Ranking bookmakers sites