TEKNİK DESTEK ÇÖZÜMLERİMİZ

 

Birleşik Teknoloji'yi tercih etmiş olan her müşterimiz için,

Birleşik Teknoloji'yi tercih etmiş olan her müşterimiz için, tedarikçi grubu içerisinde kendilerine değer, fayda ve verimlilik yaratacak olan üretim ve hizmet sunumumuz ile ortaya çıkacak her değeri

--Müşteri beklentileri doğrultusunda,

--En uygun ve en hızlı çözüm alternatifleri sunarak,

--Kalite yönetim sistemleri dahilinde sürekli iyileştirme prensibiyle,

--Mevcut kalite ve hizmet anlayışını daha da ileriye götürecek,

Bütün MUTLU çalışanlarımızın etkin ve efektif katılımı ile, bir yaşam tarzı olarak benimseyerek gerçekleştirmektir.

KALİTE POLİTİKAMIZDAKİ ANA İLKELERİMİZ

Mutlu Müşteri

Hizmet sunumlarımız, müşteri beklenti ve ihtiyaçları doğrultusunda yapılmaktadır. İyi tespit edilmiş, iyi tanımlanmış olan ihtiyaçlar, zamanında ve çözüm alternatifleri ile birlikte sunularak, yapılan çalışmalar ile ilgili olarak yapılan müşteri memnuniyet anketleri ile ölçülerek memnuniyet çıtasının en yukarılara taşınması birinci önceliğimizdir.

Mutlu Çalışan

Çalışanımız en önemli değerimizdir, mesleki yeterliliğe sahip olan her seviyedeki çalışanımız, düzenli eğitimler ile mesleki ve sosyal gelişimi daha ileri seviyelere taşınarak, moral ve motivasyonu yüksek tutulmaktadır. “Mükemmel Hizmet” anlayışını bir yaşam tarzı olarak benimsemiş olan mutlu personelimiz, kalite sistemimizin kusursuz işlemesini gerçekleştirmektedir. Amacımız en başarılı kalite uygulamasını yapan çalışanların, tercih edilen işvereni olmaktır.

Mükemmel Operasyon

Sektörel bütün yenilikleri takip ederek, hizmet konseptlerimizi geliştirmek, değişen insan ihtiyaçlarını esnek şekilde karşılamak, teknolojik gelişmeleri takip etmek, kalite sistemleri esaslarına uygun, üretimde verimlilik yaratmak ve müşterilerimizle paylaşmaktır.

Kontrat Devamlılığı ve Olumlu Referans

Müşterilerimizi iyi anlayarak ve en uygun çözümü, en hızlı şekilde sunarak oluşturduğumuz yüksek müşteri memnuniyeti sonrasında elde ettiğimiz başarılı tedarikçi konumumuz ile alkış ve takdir referansları, bizleri işimizi daha iyi yapma konusunda kamçılamaktadır.

Finansal Etkinlik ve Verimlilik

Gerçekleştirdiğimiz ana faaliyetlerin bütününde elde ettiğimiz başarılı finansal sonuçlar ile müşterilerimizin yanında daha güçlü bir tedarikçi olmak en önemli hedefimizdir. Tedarik ve yönetim sistemimizde müşterilerimiz için en uygun çözüm maliyetini yaratarak en yüksek kalite, en uygun maliyet anlayışı ile gerek kendimiz gerekse müşterimiz adına verimlilik sağlamak için en etkin finansal başarı amaçlanmıştır.

Reviw on bokmaker Number 1 in uk http://w.artbetting.net/ William Hill
Full Reviw on best bokmaker - Ladbrokes http://l.artbetting.net/ full information
Play Casino Bet365 read more.
Ranking bookmakers sites