Size Uygun Profesyonel Web Tasarımı

WEB TASARIMI   

 

Kurumsal kimliğinize uygun bir web tasarımı istiyorsanız doğru adrestesiniz. Kimliğinizin en önemli göstergesi olan logonuzun renkleri ile birebir örtüşen, modern grafik tasarımı ile bütünleştirilmiş, göze hoş gelen web tasarımı yapıyoruz. Genellikle yumuşak geçişler ve renk uyumu çalışmalarımızda en çok özen gösterdiğimiz özelliklerin başında yer aldığını söyleyebiliriz. Gereksiz ayrıntılardan son derece uzak durup, web sayfanızda olması gereken linkler ve bilgiler ile oluşturduğumuz web projeleri her zaman beğeni ile ziyaret edilmektedir.

Yeni nesil tasarım olarak adlandırılan web tasarımları; daha büyük linkler, geniş ve ferah bir sayfa, kullanımı son derece kolay ve estetik çalışmalarımızı sizlerle paylaşmak isteriz. Tüm web tasarımı projelerini kendi bünyemizde yaptığımız için, hepsinin çalışma dosyaları bizde bulunmaktadır. Değiştirilebilinecek kesitler özenle seçildiği için, istenildiği takdir de bölümlerde değişiklik yapılabilir. Böylece sitenin şablonuna dokunmadan görünümünü değiştirmek son derece modern ve güncel kalmasını sağlayabiliyoruz. Günümüz teknolojisi ile yaptığımız web tasarımı projeleri uzun süre şirketinizi temsil edebilir. Faaliyet gösterdiğiniz sektörünüzün en iyi web tasarımını yapmaya çalışıyoruz. Yenileme süreci çok rahat 5 yıl süre alabiliyor.

Genel görümünü küçük değişiklikler ile güncel tutup, uzun süre kullanabileceğiniz web projeniz her zaman güncel ve güzelliğini koruyacaktır. Dinamik olarak yapılan web projelerimizde güncel bilgilerinizi çok rahat bir şekilde projenize ekleyerek web tasarımınızın güncelliğini bilgi açısından da gerçekleştirmiş olacaksınız.

% 99,9 arama motorları alt yapısına uygun, özellikle GOOGLE...

Önce kendi sitemizi yaptık. ‘’web tasarımı’’ kelimesi bizim için en önemli anahtar kelimemizdir. Dikkat edilmesi gereken en önemli konu ise içerisinde bulunduğumuz sektör SEO adı altında çalışmalarını yapıyor. Yani en zor kelime bizim kelimemizdir. Neden sizin sitenizi de Google da üst sıralara taşımayalım. Oluşturduğumuz web tasarımlarının; görsel estetiği ve hızı ile birlikte Google un bilinen tüm kriterlerine uygun bir şekilde yapıyoruz. Genel anlamda google söylediği 270 tane sıralama kriteri mevcuttur. Var sayalım ki bu kriterlerden 50 tanesi biliniyor.  

Birleşik Tekonoloji yazılım departmanı olarak bilinen tüm kriterleri doğru bir şekilde uyguluyoruz. Google un sevmediği hiçbir şeyi yapmadan, sahte linkler almadan, sahte trafik yaratmadan, değişik hileli yollara başvurmadan, sadece arama motorlarının istediklerini en iyi şekilde analiz edip uygulamasını yapabiliyoruz. Sadece Birleşik Teknoloji de bulunan farklı çözümler ile birçok kurumsal müşterimizin gerek yurt içi arama motorlarında gerekse de yurt dışı arama motorlarında çok iyi konularda yer almasını sağladık. Sadece alt yapıyı arama motorlarına göre yapmakla kalmıyoruz, SEO kavramını müşterilerimize öğretiyoruz. Böylece ne yaptığımızı ve ne yapılacağını tüm müşterilerimiz biliyor. Hiçbir konuda hiçbir müşterimize vaad vermedik vermeyiz. Ne yaptığımız Google da görünüyor. Neden %99,9? her zaman Google un bilinen kriterlerinde bizimde bilmediğimiz bir kriter vardır düşüncesi ile hareket edip her zaman araştırma yaptığımız için %99,9 oranı doğru orandır.

Son derece hızlı, teknolojinin en üst sınırlarında…

Web tasarımı projesini oluştururken en çok dikkat ettiğimiz özelliklerdendir. Özellikle Google un hız konusuna ne kadar önem verdiğini hepimiz biliyoruz. Gerek tasarımın yapım aşamasın, gerekse de projelendirme aşamasında, tüm ekip arkadaşlarımızın dikkate aldığı en önemli unsurlardan birisidir. Özellikle sunucularım en kaliteli sunucular olması, bant genişliğimizin sınırsız olması yazılım kalitesi ile birleşince ortaya teknolojinin izin verdiği maksimum bir hız çıkıyor. Yazılım departmanı hiçbir şekilde hazır kod kullanmamaktadır.

Dolayısı ile yazılan tüm modüller maksimum hız performansı elde etmek için yazılmaktadır. Bunlara ek olarak maksimum hız ve güvenlik için kullanılan UBUNTU işletim sistemi ile birlikte diğer ayrıntıların bir araya gelmesi ile en iyisini elde etmek bizim için çok kolay. Son derece hızlı bir web tasarımının vazgeçilmez iki önemli değeri vardır. Birinci değeri; kullanıcıların web tasarımını sıkılmadan çok hızlı bir şekilde gezmeleridir. Bu durum karşısında rakip web siteleri ayrılma noktasına girdiğinizi düşünüyoruz. Günümüzde hız kalite ve akılda kalıcı demektir. Eğer hızlı bir siteniz var ise siz de günümüzün kalite standartlarına sahipsiniz demektir. Tüm kurumlar için vazgeçilmez olan arama motorlarında bulunabilirlilik özelliğinin en önemli kriterlerinin başında hız yer alıyor.

Çok basit düşünürsek; her arama motoru botları geldiği zaman web sitenizi hızı sayesinde çok rahat bir indeksleme yapacaktır. Bu durum karşısında arama motorları web sitenize artı bir değer ile puanlama verecektir. Artı puanlamalar anahtar kelimelerinizde üst sıralarda yer almanızı sağlar. Birleşik Teknoloji oluşturduğu web projelerinde; modüler tasarım, son derece temiz kod yazımını her zaman çok önemsemiştir.

Hiçbir şey vaat etmiyoruz, sadece söylediklerimizi yapıyoruz...   

Web tasarımı ve Google; günümüz ticaret hayatının vazgeçilmez reklam ve iletişim aracı, bir şirketin kıyafeti, kurumsallığının göstergesi, şirketin pazarlama müdürü, en büyük çözüm ortağımız, değişmeyen gerçek adresimiz.... Ne yazarsak yazalım yeterli olmuyor. Artık güzel bir web tasarımınız yoksa ve aynı zaman da google ile ilgilenmiyorsanız, günümüz zaman dilimini 20 yıl geriden takip ediyorsunuz demektir. Bırakın kanuni zorunluluk olmasını; anlatıma başlarken yazılan sebeplerden biri sizin için önemli olmalı diye düşünüyoruz. Prensip olarak yaptığımız tüm web tasarımlarını; projenin büyüklüğüne ya da küçüklüğüne bakılmaksızın profesyonel olarak ele alıp, müşterilerimizin minimum fiyatla maksimum verim alabileceği şekilde oluşturuyoruz. Oluşturulacak olan web projenizi alt yapısını %100 Google kriterlerine göre yapıyoruz.

Tabi ki bunu yaparken tüm kriterleri olması gerektiği gibi profesyonelce uyguluyoruz. Rekabetin son derece üst düzeyde olduğu ülkemizde birçok firma Google tabanlı web tasarımı adı altında müşterilerine yanlış bilgi verdiğini gözlemliyoruz. Bırakın google kriterlerinin yerine getirilmesi, yapılanların da baştan sona hatalı olduğunu net bir şekilde görüyoruz. Sadece bizmiyiz bu kriterleri doğru bir şekilde uygulayan şirket sorusunu kendimize sorduk. Cevabımız gayet netti " Hayır tabiki de ". İnanıyoruz ki çok az sayıda olan web tasarımı şirketleri bu konuya hassasiyetle yaklaşıyor. Yaptığı işi ciddiye alıp doğru bilgilere haiz inanın 10 tane şirket bulamazsınız

Bir web tasarımı şirketinden beklenen kaliteli hizmet nedir?

 Varsayalım ki güzel bir web tasarımı yaptırdınız. Maalesef bununla da bitmiyor ki. Aslında Google daki durumunuz da sizi tatmin ediyor. Ama yine de eksik bir şeyler var. Eksik olan sonraki ihtiyaçlar, bilmeniz gerekenler, anlık değil kalıcı çözümler. Kaliteli hizmet; web hizmetlerini aldığınız şirketi aradığınızda probleminizi çözecek yetkiliye ulaşmanızla kaliteli hizmet süreci başlamış olur. Yetkili kişinin istediğinizi algılayıp problemi çözecek yetkiliye ulaştırma hızı kaliteyi artıran ilk önemli unsurdur. Kurumunuz için en iyi web projesini; son derece bilgili, tecrübeli ve neşeli insanların oluşturdukları grup çalışmasından alabilirsiniz. Birleşik Teknoloji ailesi olarak her zaman en iyi ve en güzelini oluşturmaya çalışan kadromuz ile ‘'Kurumsal İnternet Danışmanınız ‘’ olmaya talibiz. Araştırmacı ve iş dünyasının akışını bilen halkla ilişkiler uzmanı tarafından başlanan proje, görsel tasarım uzmanı ile yolunu belirler. Ortaya çıkan proje tüm beklentilerinizin üzerine çıkmış oluruz. İyi bir web tasarımının arama motorları alt yapısına uygun olması gerektiğinin bilincindeyiz.

Bilinen kriterlerin doğru bir şekilde uygulanması ile ortaya çıkan başarıyı, yaptığımız işlerden çok rahat görebilirsiniz. Özellikle arama motorlarının devi olan Google un alt yapısına verdiğimiz önem ve güncel gelişmeleri ile her zaman olabileceğin en iyisini yakalamayı başarıyoruz. Web tasarımını tamamlayan yazılım departmanımızın işleri, kıyaslanamayacak kadar mükemmel kalitededir. Gerek hız açısından, gerekse de güvenlik açısından açık ara üstün kalitesi; Birleşik Teknoloji’yi diğer şirketlerden ayıran en büyük özelliklerdendir. Her bir noktası son derece kaliteli ve güzel yapılan bir projenin yayına atılması ile başlayan süreç, sürekli destek alabileceğiniz halkla ilişkiler departmanımız ile çalıştığımız sürece devam eder…

Tüm Tarayıcılar İle Uyumluluk
 

İnanılmaz bir hızla büyüyen teknoloji dünyası beraberinde birçok bilişim devinin tarayıcı geliştirmesine neden olmuştur. Genişleyen tarayıcı çeşitliliği en çok web tasarımı sektörünün işini zorlaştırmıştır. Kriterleri ne kadar da birbirine yakın olsa birçok ayrıştıkları özellikleri mevcuttur. Profesyonel web tasarımı denildiği zaman tüm tarayıcılarda problemsiz çalışması gerekmektedir. Bu durum web tasarım yaparken çok daha fazla ayrıntı ve dikkat gerektirir oldu. Tüm tarayıcılarda web tasarımının hiçbir şekilde bozulmadan yapılması konusunda son derece dikkatli çalışıyoruz. Web tasarımının problemsiz yayın hayatına başlaması ile ilerleyen zaman diliminde oluşabilecek aksaklıklar şirketimizin garantisi kapsamında bulunmaktadır.

Birleşik Teknoloji tüm web tasarımı projelerinde,  Explorer 7 ve üzeri versiyonlarında, Google Chrome, Firefox, Yandex Browser, Opera, Safari gibi dünyada en çok kullanılan tarayıcılara uyumludur.

 

WEB YAZILIMI   

 

 

Öncelikle web yazılımı nedir? Sorusunu cevaplayalım. Bir web sunucusunun üzerinde çalışan yazılımların tamamına web yazılımı denir. Yazılımların tamamında web teknolojileri kullanılmasının temel nedeni tüm browserlarda problemsiz çalışmalarıdır. ( Browser=tarayıcı) Tüm browserlar derken internet explorer6, internet explorer7, internet explorer8, mozilla firefox, google crome, gibi dünyaca bilinen ve internet kullnaıcıların %99 unu oluşturan browserlardır. Çok amaçlı bilgi sunumlarında, güncelleme noktasında, çok kullanıcılı projelerde kullanılan web yazılımları aklınıza gelen tüm bilgi akışını, raporlamaları, iletişimi neredeyse anlık zaman dilimine indirgemektedir. Web tabanlı programların networke uygulanması ile webde düşünülen tüm çözümler, aynı şekilde network içinde de çalıştırılabilir.

 

 

 

Tüm kurumsal web tasarımlarında ve tüm ürün ve hizmet bazlı projelerde kullanılan web yazılımı; Birleşik Teknoloji bünyesinde yazılmaktadır. Uzman kadromuzun yazdığı web projelerin tüm kodlarını kendileri yazmaktadır. 
 
Siz sadece düşleyin, sonrası bizim işimiz...

Web tabanlı dilediğiniz tüm projelerinin yazılımıdır. Web tabanlı çalışmasını istediğiniz iş kolunuza özel yazılımları kapsayan Özel Proje Yazılımları istenilen her dilde yazılabilir. İş akışınızı kolaylaştıracak, müşterilerinize vereceğiniz hizmetin hızını arttıracak, bilgi paylaşımı maksimum düzeye çıkarak, aklınıza gelen tüm iş kolaylıklarını kapsamaktadır. Özel proje yazılımı ile ilgili bazı örnekler;

 
Ofis içerisinde kullandığınız programlardan istediğiniz veriyi internet ortamına anlık bir şekilde iletebilen ara yüz yazılımları örnek olarak gösterilebilir. Ayrıca veri aktarımı noktasında istediğiniz hesaplamalar ile birlikte istenilen kriterler doğrultusunda değiştirilerek internete aktarılabilir. Ofisinizde veya fabrikanızda bulunan ve verilerine anlık olarak ihtiyacınız olan bir kaynaktan da veriler web tabanına aktarılabilir veya mobil cihazınıza aktarılabilir.
 

Hiçbir şey çözümsüz değildir...   

Arge departmanımızın ve yazılım ekibimizin uzman olduğu konular çerçevesinde yazılım danışmanlığı hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Sahip olduğunuz web projesinin veya yazmakta olduğunuz web projesinin belirsizliğe düştüğü bölümün tamamlanması için gereken ara modüller yazılabilir. Yazdırmakta olduğunuz projeniz için çözümsüzlük ile sonuçlanan noktalarında nasıl yapılacağını yazılım uzmanlarımız tarafından destek alarak uygulayabilirsiniz.

Sahip olduğunuz web yazılım projesine müdahale edemiyorsanız, proje yazılımını gerçekleştiren firmaya ulaşamıyorsanız veya aldığınız hizmetten memnun değilseniz hemen bizimle irtibata geçebilir tüm soru ve sorunlarınıza çok hızlı bir şek çözüm bulabilirsiniz.

Reviw on bokmaker Number 1 in uk http://w.artbetting.net/ William Hill
Full Reviw on best bokmaker - Ladbrokes http://l.artbetting.net/ full information
Play Casino Bet365 read more.
Ranking bookmakers sites