Kurumsal Çalışmalarımız...

Birleşik Teknoloji Bilişim Danışmanlığı" yapan firmamız, Bilişim Sektöründe Kurumsal Bakım Anlaşması kapsamında müşterilerine Operasyonel ve Sektörel olarak kaliteli çözümleri uygun koşullarda sağlamak ilkesi üzerine kurulmuştur. Kurumsal Bakım Anlaşması kapsamında Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, uyumlu ve disiplinli çalışanlarıyla, gerek sektörün önde gelen markalarının yetkili satıcısı olarak  gerekse server kurulumu, yönetimi ve teknik destek alanlarında kurumsal müşterilerine hızlı ve kalıcı çözümler sunarak birçok kuruluşla başarılı uygulamalara ve projelere imza atmıştır. Kuruluşların Bilişim Sektöründe ihtiyaç duyabilecekleri  tüm sorunlarına cevap veren şirketimizin Kurumsal Bakım Anlaşması hizmetlerini kesintisiz ve her müşteriye yüksek önceliği tanınarak verilmektedir. Müşterilerimizin tüm sorunlarına, telefon ve uzak yardımdan, yerinde acil müdahaleye kadar, hızlı ve size en yakın Bilgi İşlem elemanımız tarafından en kısa sürede verilebilmektedir. Aynı zamanda web tasarım, internet reklamcılığı, arama motoru optimizasyonu (SEO), yazılım çalışmaları ve web projeleri gibi daha birçok hizmetimiz ve teknolojinin diğer alanlarında da siz değerli müşterilerimize hizmet vermekle bilişim sektöründeki tüm ihtiyaçlarınızın profesyonel bir çatı altında toplanması hedeflenmiştir.

Birleşik Teknoloji yeni Bilişim sektörünün öneminin ciddi bir şekilde arttığı günümüzde Kurumsal Bakım Anlaşmalı Müşterilerine kusursuz hizmet verebilme anlayışıyla profesyonel çözümler üretir.

Birleişk Teknoloji konusunda üst seviyede eğitim ve deneyime sahip olan uzman kadrosu ile yapılan işin ciddiyetine yakışan birşekilde başarılara imza atmaya devam ederken, sürekli hızla gelişen teknolojiyi verimli ve etkin kullanabilmek için, Bilişim, reklam ve iletişim Dünyasını ekip olarak yakından takip etmektedir.

Reviw on bokmaker Number 1 in uk http://w.artbetting.net/ William Hill
Full Reviw on best bokmaker - Ladbrokes http://l.artbetting.net/ full information
Play Casino Bet365 read more.

Sunulan Hizmetler

--MS Windows Kurulumu ve Lisanslamaları

--MS Office Kurulumu ve Lisanslamaları

--MS Server Kurulumu ve Yönetimi

--MS Exchange Kurulumu ve Mailbox Yönetimi

--Ms SQL Server Kurulumu ve Veritabanı Yönetimi

--Tüm Şirket içerisi Datalarınızın Güvenliğinin ve Yedeklenmesini Sağlamak

Devamını Oku +

Ranking bookmakers sites