Bakımı Yapılan Cihazlar

 • Elektronik Kart Onarımı
 • Notebook Arıza Onarımı
 • Notebook Ekran Değişimi ve Onarımı
 • Ekran Chip'i Onarımı
 • Anakart Onarımı
 • Ekran Kartı Onarımı
 • LCD Tamir ve Onarımı
 • Fabrika CNC tezgahlarının ve diğer iş makinalarının elektronik arızalarının tamiri
 • Hastane cihazlarının elektronik arızalarının tamiri
 • Gemi ve teknelerin, tersanelerin, gemi-tekne yapım, bakım, onarım firmalarının her tür elektronik donanım, kumanda, radar sistemi, uydu sistemi, elektronik kartlarının tamiri
 • Pos - Otomasyon Sistemleri Tamiri (Micros, Epson, Omni-Vectron-Partner, E-Life, Robotpos… marka) (Otel, restoran, lokanta, pastane, cafe, cafe-barlar)
 • Endüstriyel Elektronik Kart Tamiri
 • Endüstriyel LCD Ekran Tamiri
 • Power Supply Tamiri
 • Digital ve Analog Kartların Tamiri
 • Interface Kartları
 • Periyodik Bakım Anlaşmaları

Elektronik Teknik Servis

·   Elektronik kart tamirine gelen arızalı elektronik kartlarınız servisimize girdiği andan itibaren en geç 24 saat içerisinde arıza tespiti yapılır ve masraf dökümü çıkarılarak müşterilerimize teklif sunulur.

· Teklifte geçen rakam müşterimiz tarafından onaylanmadığı sürece onarım gerçekleşmez. 

· Onay geldiği anda onarım işlemleri hızlı bir şekilde devreye girer ve Cihazın onarımı bittikten sonra standart temizlik ve bakımı yapıldıktan sonra cihazın hazır olduğu müşterimize bildirilip en kısa sürede teslimat yapılır. 

· Yapılan onarımlar, atölye ortamında test edilerek müşteriye teslim edilir. 

· Bakım ve onarımı faaliyetlerini teknik serviste veya yerinde gerçekleştirir.

· Birleşik Teknoloji Bilgisayar Cihazlarınızın Garantili bir şekilde onarımını yapıp teslim ederek müşterileri ile arasında bir güven ağı oluşturarak, çalışma sürekliliğini sağlamaya çalışır.

Elektronik Kart Tamiri

ELEKTRONİK KART ONARIMI

 

Elektronik kart ve cihaz onarımına birinci derece önem veren BİRLEŞİK TEKNOLOJİ Kurduğu elekronik laboratuvarnda elektronik kart ve cihaz onarımı hizmetini profesyonel teknik ekibi ve bilgisi ile hızlı bir şekilde yerine getirmektedir.Devre şemasına ihtiyaç duymadan ve elektronik kartlara voltaj uygulamadan elektronik malzemelerin akım gerilim karekterisliklerini test cihazlarımızda görerek, karta tamir aşamasında hic bir zarar vermeden anti-statik ortamda profesyonel olarak onarım yapmaktadadır.

 

BİRLEŞİK TEKNOLOJİ eğitimli ve deneyimli teknik personeliyle arızalı elektronik kart ve cihaz icin arıza belirleme ve bakım onarım konusunda işletmelerin yurt dışında olan bağılılıklarını en aza indirmede milli ekonominin disarıya gitmesini engelemeyi prensip edinip firmaların hızlı çözüm ortaği olmayı amaçlamıştır.

 

NOTEBOOK EKRAN CHİP ONARIMI   

 

Bilgisayar kullanıcılarına büyük kullanım kolaylığı sağlayan Notebookların taşınabilirlik özelliği bazen meydana gelen kazalar sonucu dezavantaja dönüşebilmektedir. Notebook ekranların çok sık görülen arızalardan biri olan chip arızası, bilgisayarın aşırı derecede ısınmasından ya da dışarıdan gelen fiziksel darbelerden kaynaklanmaktadır. Yapısı itibari ile dış etkenlere karşı çok hassas bir yapıda olan ekran chipi, birçok Notebook modelinde soruna neden olabiliyor. Notebook ekran chip tamiri gereken durumlar, ekran görüntüsünde parçalara bölünme, ana kart çalıştığı halde ekrana görüntü gelmemesi gibi sorunlar yaşanmaktadır. Bu tür Notebook ekran chip tamiri gerektiren sorunlarda firmamız gibi teknik servis hizmetini, konusunda uzman ve tecrübeli servis personellerimiz ile birlikte vermekteyiz. Firmamız Notebook arızasını en kısa süre içerisinde tespit ederek Notebook ekran chip tamiri sorununu hızlı bir şekilde gidermektedir.Cihaz müşteriye ilk alındığı günkü performansı sergileyecek şekilde, tamamen sorunsuz bir biçimde teslim edilir. Firmamız Notebooklarda yaşanan ekran chip'i arızalarını çok büyük bir başarı oranı göstererek tamir etmektedir. Notebook ekran chip'i tamiri konusunda güvenerek tercih edebileceğiniz firmamız her türlü arıza durumunda size en uygun çözümleri üretmek için hizmet vermektedir. Notebook ekran chipi arızalarında en güvenilir ve bütçeniz için en uygun çözümü arıyorsanız bizi tercih ederek en doğru vermiş olduğunuzu göreceksiniz.

Anakart Tamiri

NOTEBOOK ANAKART ONARIMI  

 

 

Notebook anakart tamiri firmamızın en iyi hizmetlerinden biridir. Anakart bilgisayarın bütün parçalarını üzerinde taşıdığı için bu adı almıştır. Bilgisayar da oluşan arızaların birçoğu anakarttan kaynaklanmaktadır. Geçmişte anakart tamiri yapılmaz, değiştirme yoluna gidilirdi. Notebook anakart tamiri sizlere bu konuda da yardımcı olmaktadır. Anakart üzerinde bulunan işlemci, radyo kartı, tv kartı, ses kartı, ram, ekran kartı gibi barçalar bulunmaktadır. Ayrıca klavye, sabit disk, paralel port denetçileri, chipsetler bulunmaktadır. Notebook anakart tamiri firması olarak oluşabilecek arızalara da garantili hizmet vermekteyiz. Bu arızalardan bazılar besleme devresinde çıkan arızalar, darbe veya düşme sonucu oluşan arızalar, şarj devresinde oluşan arızalar, soketlerde oluşan arızalardır. Yılların tecrübesi ile hizmet veren notebook anakart tamiri firmamız bilgisayarınızın tüm arızalarında sizlere hizmet vermekten gurur duymaktayız. Bilgisayarınız açıkken kilitleniyor ise, ses kartından ses alamıyorsanız, garip sesler geliyor ise, ekranda görüntü yoksa ve bilgisayarınız kendi kendine açılıyor ise mutlaka anakartta bir arıza var demektir. Bu durumda kesinlikle karıştırmayın ve kimsenin karıştırmasına da izin vermeyin. Bilmeden daha büyük arızalara geri dönüşü olmayan hatalara yol açabilirsiniz. Bu durumda yapılacak en doğru hareket notebook anakart tamiri olmalıdır. Firmamız uzman teknisyenlerle çalışan her türlü belge, diploma ve ruhsata sahip en güvenilir firmalardan biridir. Müşteri memnuniyeti prensiplerimizin en başında gelmektedir. Bilgisayarınızın her arızasında aramanız gereken notebook anakart tamiri olmalıdır.

Bilgisayar bileşenlerinin tamamını üstünde barındıran ve bunlar arasındaki bağı sağlayan anakartlar, gerek masaüstü ve gerekse dizüstü bilgisayarların en önemli parçasıdır. Anakart'ların arızası ise kullanıcılar için tam bir kabustur. Arızalandığı ve onarılmadığı zamanlarda anakartı değiştirmek isterseniz bazen nerdeyse tüm sistemi değiştirmeniz gerekebilir. Masaüstü ve dizüstü bilgisayarların anakart tamiri konusunda İstanbul gibi bir metropol şehirde, son derece güvenilir bir firma var. Birleşik Teknoloji Bilişim Şirketi, kendi alanlarında yılların tecrübesiyle uzmanlaşmış teknisyen kadrosuyla en ekonomik şekilde ve garantili olarak anakartınızı tamir ediyor. Teknik serviste anakart yedek parçalarıyla eski veya yeni tüm anakartları tamir ediyoruz. Bilgisayarınızın donmasındaki en büyük nedenlerden biri anakart üzerinde bulunan kondansatörlerin zamanla şişmesidir. Bilgisayarınızda bu tip donma, reset atma gibi sorunlarla karşı karşıya kalıyorsanız, Birleşik Teknoloji Bilişim firmasıyla irtibata geçmenizi öneririz. GIGABYTE, MSI, ASUSTEK, FOXCONN, INTEL, BIOSTAR, ECS, SAPPHIRE, ASROCK ve ASUS gibi akla gelebilecek tüm markalardaki anakartları tamir etmek için Birleşik Teknoloji Bilişim Şirketi ‘ne uğramanız veya bize telefon ve mail yolu ile ulaşmanız yeterli. Masaüstü ve dizüstü bilgisayarların anakart tamiri konusunda bize güvenin, gerisini merak etmeyin.

 

BİLGİSAYAR ANAKART ONARIMI   

 

Bilgisayar kullanıcılarının en çok korktuğu şeylerden biri de anakartta meydana gelebilecek bir sorundur. Anakart bozulduğunda en belirgin göstergesi, bilgisayarın açılmamasıdır. Bilgisayar açılmıyor ise bunun nedeni işletim sistemi hatalarından olabileceği gibi fiziksel bir sorun kaynaklı da olabilir. Bilgisayar ekranınızda görüntü yoksa, bizi ziyaret etmenizin zamanı gelmiş demektir. Bilgisayar sektöründe uzun senelerdir kaliteli ve güvenli hizmet veren firmamız, anakart tamiri ile de müşterilerini memnun ediyor. Öncelikle bize emanet edeceğiniz bilgisayarınızdaki sorunun anakart, bellek, işlemci veya ekran kartında olup olmadığını tespit ediyoruz. Bilgisayardaki en karmaşık bileşenin anakart olduğu biliniyor. Ayrıca birçok sorun da anakart üstündeki bir arızadan meydana gelebiliyor. Anakart PC’nin tüm parçaları ile çevre birimlerinin bağlı olduğu ve bunların arasında iletişimi sağlayan elektronik bir devre olduğu için işlevi de son derece önemlidir. Kısacası PC’de anakart bozulduğunda ona bağlı olan öteki tüm parçalar da gerçek işlevlerini yerlerine getiremez. Bu yüzden anakart ile alakalı sorunlarda derhal bizimle irtibata geçin.

Reviw on bokmaker Number 1 in uk http://w.artbetting.net/ William Hill
Full Reviw on best bokmaker - Ladbrokes http://l.artbetting.net/ full information
Play Casino Bet365 read more.
Ranking bookmakers sites