LOGO Eğitim Hizmetleri...

Gerek kurumsal, gerek bireysel projeler kapsamında sağladığımız eğitim hizmetlerimizle, gerekse birebir ve toplu eğitimlerde, LOGO ürün grubu kapsamındaki ürünlerinizden (Start, Go Plus, Mali Müşavir Plus, Tiger PlusTiger EnterpriseBordro Plus) maximum kullanıcı performansı ve maximum verim alabilmenizi sağlamaktayız. Firmanızda vereceğimiz eğitimlerle şirketinize katma değer sağlıyoruz. Şimdi yaptığınız yatırımın karşılığını almak zamanı.

Firmamız, müşterilerin kurumsal ihtiyaçlarına göre özel proje eğitimleri verebildiği gibi, Standart ve İleri Ürün eğitimleri ile de, firmaların ürünlerimizi daha verimli kullanmalarını sağlamakla birlikte, kullanıcılıların ürün üzerindeki performanslarını da arttırmayı hedeflemektedir.

 

 

Eğitim Seçeneklerimiz  

Ürün eğitim içeriklerimiz ihtiyaçlarınız ve talebiniz doğrultusunda, standart ürün modül eğitimleri, üst düzey eğitimler ve geçiş eğitimleri olarak 3 ana başlık altında verilmektedir.

Standart Modül Eğitimi
Bu eğitim seçeneğimizde; ürün hakkında genel bilgilerle birlikte, stok tanımları, cari tanımları, sipariş,irsaliye ve fatua girişi, kasa,banka ve çek hareketlerinin oluşturulması ve raporlanması eğitimleri verilmektedir.
Üst Düzey Eğitimler
Bu eğitim seçeneğimizde; Standart Modül Eğitimi’ yle birlikte, genel muhasebe entegrasyonları, mali tablolar, kredili işlemler, sabit kıymet tanımları, üretim tanımları, ürün reçeteleri, maliyet hesaplamaları,rapor ve form tasarımları, genel parametreler, kullanıcı yetkilendirmeleri eğitimleri verilmektedir.
Geçiş ve Ek Modül Eğitimleri 
Bu eğitim seçeneğimizde; mevcut ürün üzerine eklenen modüllerin eğitimleri ve yeni ürünlere geçiş sonrasındaki ürün fark eğitimleri verilmektedir.

Sizde ürünlerinizden yüksek verim almak istiyorsanız, eğitim hizmetlerimizi tercih edin.
Bizimle hemen iletişime geçin.

Reviw on bokmaker Number 1 in uk http://w.artbetting.net/ William Hill
Full Reviw on best bokmaker - Ladbrokes http://l.artbetting.net/ full information
Play Casino Bet365 read more.
Ranking bookmakers sites